Lietuvos jaunimo darbo centruose prasideda renginių ciklas – „Nuo diplomo iki darbo sutarties“. Jau tradicine tapusi akcija absolventams kasmet vis daugiau sulaukia jų dėmesio – pernai dalyvavo per 7 tūkst. jaunuolių. Akcijoje, kuria siekiama greičiau ir sklandžiau integruoti jaunimą į darbo rinką, kviečiami ir tolesnių studijų nepasirinkę abiturientai.

 

 

Asics shoes | Sneakers

 

Liepos – rugpjūčio mėnesiais vyksiančiuose renginiuose gali dalyvauti visi, kuriems aktualu sėkmingai įsidarbinti, savanoriauti, kurti verslą arba geriau pažinti save!

Kasmet jaunimo darbo centrai suvienija jėgas su socialiniais partneriais, įmonių vadovais ir personalo atrankos specialistais, siekdami išsiaiškinti darbdavių ir absolventų lūkesčius. Pernai akcijos renginiuose dalyvavo per 200 socialinių partnerių ir daugiau nei 150 darbdavių.

Šiemet atsižvelgiant į besikeičiančią darbo rinką jaunuoliams bus pristatytos skaitmeninio verslo kūrimo galimybės, organizuojamos darbuotojų atrankos, suteikiama informacija apie savanoriavimą Lietuvoje ir Europoje ir stažuotes užsienyje.

Pernai suorganizavę daugiau nei 500 renginių, šalies jaunimo darbo centrų darbuotojai šiemet sieks dar labiau sudominti jaunuolius. Jie sužinos, kaip hobi paversti verslu, išeiti iš komforto zonos ir mesti sau iššūkį bei kaip  sėkmingai adaptuotis naujoje darbovietėje.

Akcijos metu absolventai ir abiturientai yra kviečiami ne tik dalyvauti organizuojamuose renginiuose, bet ir užsukti į jaunimo darbo centrus individualiai konsultuotis apie karjeros planavimą bei darbo paiešką.

Primary source: Jaunimo darbo centras (https://goo.gl/aHrJdQ)