Tarptautinis projektas „LinkINjob“ įgauna pagreitį – jau antrus metus gyventojai skatinami bendradarbiauti su Kauno apskrities viešąja biblioteka (toliau – KAVB) sprendžiant nedarbo problemas. Šiuo projektu tikimasi suteikti teorinių žinių darbo ieškantiems žmonėms bei skatinti juos naudotis novatoriškais mokymosi metodais pasitelkiant IKT (informacines komunikacines technologijas) ir taip mažinti bedarbių skaičių.

Asics shoes | Men’s shoes

 

Kaip sėkmingai integruotis į darbo rinką?

2015 m. KAVB vykusiuose mokymuose dalyvavo 48 jaunuoliai, siekiantys įgyti ir patobulinti įgūdžius, reikalingus norint sėkmingai integruotis į darbo rinką. Jie mokėsi tinkamai parengti gyvenimo aprašymą, pasiruošti darbo pokalbiui, suformuoti tinkamą darbo paieškai asmeninį įvaizdį.

„IKT – Tavo karjeros gidas“

Išklausę projekto „LinkINjob“ mokymų „IKT – Tavo karjeros gidas“ programą, dalyviai pasidalijo savo mintimis ir įspūdžiais. Paaiškėjo, kad jiems ypač svarbi mokymų aplinka. Didžioji dalis respondentų liko labai patenkinti bendra atmosfera bei mokomąja medžiaga.

Mokymų dalyviams patiko tai, kad dėstytojai rėmėsi savo asmenine patirtimi. Jie tikino, kad įgytas žinias panaudos praktikoje, padidės jų galimybės įsidarbinti.

Tarptautinis projektas „LinkINjob“

2015 m. Lietuvoje ir dar šešiose Europos Sąjungos šalyse (Slovėnijoje, Bulgarijoje, Airijoje, Rumunijoje, Austrijoje, Suomijoje) startavęs projektas „LinkINjob“ skiriamas darbo neturintiems ir jo ieškantiems žmonėms. KAVB kartu su projekto partneriais siekia vieno tikslo – bendromis bibliotekų specialistų pastangomis spręsti darbo neturinčių žmonių integracijos į šalies darbo rinką problemą, pirmiausia suteikiant jiems reikalingų žinių ir įgūdžių.