Vasario 18 d. 17.30 val. kviečiame į susitikimą su e. verslo atstovais Kauno apskrities viešojoje bibliotekoje (Radastų g. 2, III a., 322 kab.). Gerąja verslo patirtimi dalysis vieno populiariausių socialinio mados tinklo STYLE INN projekto autorės Giedrė Ruginytė-Čepienė ir Vaida Buivydienė, bei ekologiškų aliejų namų KAP KAP įkūrėjos Indrė Bardauskaitė-Gedminė ir Milana Mačijauskienė. Viešnios papasakos, kaip joms sekėsi sėkmingai įgyvendinti savo verslo idėjas. Renginį moderuos žinomas televizijos veidas – Rolandas Vilkončius.

bridge media | Air Jordan

 

Socialinis mados tinklas – STYLE INN
STYLE INN – tai stiliaus namai, kuriuose jauku ir gera, kur galima drąsiai užduoti įvairiausius klausimus stiliaus konsultantams. STYLE INN vizija – socialinis mados tinklas, kur stilistai, tinklaraštininkai ir mados kūrėjai siekia vieno tikslo – padėti atrodyti ir jaustis stilingai!

KAP KAP – raktas į sveikesnį ir kokybiškesnį gyvenimą
KAP KAP – tai puikus pavyzdys, kaip domėjimasis aromaterapija gali išaugti į sėkmingą verslą. Kvepiančių aliejų namuose rasite ekologiškų ir sertifikuotų aromaterapinių aliejų, skirtų sveikatai ir grožiui puoselėti. Tai natūralios priemonės, padėsiančios pasirūpinti visos šeimos narių gera savijauta.