Kauno apskrities viešoji biblioteka (KAVB), siekdama didinti vykdomo Tarptautinio projekto „LinkInJob“ žinomumą ir įtraukti suinteresuotus asmenis, suorganizavo pirmąjį pristatymą studentams, kuriems aktualios numatomos veiklos ir planuojami rezultatai.

Running Sneakers Store | Air Jordan

 

Dvejus metus vykdomo projekto „LinkInJob“ tikslinė auditorija – labai plati (20–64 metų asmenys, ieškantys darbo), tačiau KAVB, atsižvelgdama į mūsų šalies rodiklius, pasirinko tikslinę auditoriją – žemos kvalifikacijos ir ieškančius savo pirmojo darbo žmones. 2014 metų Lietuvos darbo biržos duomenys atskleidė, kad apie 80 proc. jaunų bedarbių turi tik vidurinį arba žemesnį išsilavinimą, 42 proc. darbo ieškantys asmenys neturi darbo patirties.

Projekto veiklos tikslinei auditorijai numatytos antrame etape, tačiau viešinimo planas, siekiant nuolatinės komunikacijos, vykdomas visą projekto laikotarpį. KAVB, pasirinkusi projekto pristatymą kaip vieną iš viešinimo priemonių, surengė pirmąjį neoficialų pristatymą. Tikslinė grupė buvo suformuota iš studentų, ieškančių savo pirmojo darbo. Jie susipažino su projekto tikslu, Lietuvos darbo rinkos analizės rezultatais, projekto partnerių bibliotekomis bei jų funkcijomis. Taip pat buvo pristatytas oficialus „LinkInJob“ tinklalapis, kuriame skelbiamos visų partnerių naujienos jų nacionalinėmis kalbomis. Renginio dalyviai aktyviai įsitraukė į diskusiją apie Lietuvos darbo rinką ir karjeros perspektyvas, išsakė savo nuomonę, domėjosi projekte dalyvaujančiomis šalimis bei ten susiklosčiusia situacija, o dalyvaudami darbo grupės veikloje atskleidė savo kūrybines, komunikacines ir intelektines galimybes.